Policia kufitare e Sarandës ka arritur të shmangë një tragjedi, e cila mund të rezultonte në mbytjen e tetë personave.

Tetë fëmijë kanë qenë në det në një varkë me pedale, por papritur, për shkaqe ende të pazbardhura, mjeti i lundrimit është përmbysur dhe ka rrezikuar jetën e tyre. /BW

LAJMI i FUNDITPolicia kufitare shpeton nga mbytja 8 femije, pas permbysjes se varkes me te cilin kishin dale ne det

Posted by Saranda Web on Sonntag, 18. Juni 2017

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here