Policia e Tiranës, raportohet se kanë shoqëruar, në ambientet e komisariatit mbrëmjen e sotme, koordinatorin e PS në Vorë, Albert Ciku.

Sipas Lapsi, në shoqërimin e koordinatorit të PS-së në Vorë kanë marrë pjesë edhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e shoqërimit të koordinatorit Albert Ciku, ndërsa policia ende nuk ka dhënë njoftim zyrtar .

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here