TË FUNDIT

Rita Ora bluzën me kullën e Londrës

Javën e kaluar në Londër ndodhi një fatkeqësi, ku mbetën...

Modelja e parë me mbulesë në kopertinën e revistës amerikane

Një modele 19 vjeçare amerikano-somaleze, është shndërruar në modelen e...

Kim Kardashian blen orën e Jackie Kennedy

Kim Kardashian duket se ka pak Jackie Kennedy brenda saj....

Gwyneth Paltrow “ribashkohet” me bashkëshortin (FOTO)

Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin janë parë së...

Kështu mund t’i përmirësoni marrëdhëniet me miqtë

Bela Gandhi, psikologja e njohur ka treguar sekretin se si...

Scarlett Johansson tregon se është rritur në kushte jo shumë të...

Aktorja Scarlett Johansson ka folur për faktin se është rritur...

Rihanna i jep këshilla mbi dashurinë një fansi

Fansi i këngëtares së shumë hiteve, Rihanna ka kërkuar këshillë...

Kur mërziten në punë – ata bëjnë art

Libraria “Mollat” në Francë kanë tërhequr shumë vëmendje me faqen...

Jennifer Lopez me forma trupore për zili (FOTO)

Jennifer Lopez dhe muskujt e saj abdominalë janë për lakmi....

Çfarë duan gratë nga burrat?

Është një pyetje që të gjithë meshkujt e botës duket...

Flet Kim: Fotot me celulit i montoi paparazzi (FOTO)

Kim Kardashian përfundimisht është adresuar për fotografitë që e shfaqin...

Susan Sarandon dhe Tim Robbins rrinë bashkë edhepse janë ndarë

Duket se gjithçka është mirë mes ish-ave, Susan Sarandon dhe...

MOTI

Pristina, Kosovo
scattered clouds
27 ° C
27 °
27 °
32%
4.6kmh
40%
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
28 °
Tue
29 °
Wed
30 °

MË TË LEXUARAT

Kur do të publikohet albumi më i ri i Jay Z?

Albumi më i ri i reperit të njohur, Jay Z...

Jay Z paralajmëron albumin e ri

Reperi amerikan, Jay Z, ka paralajmëraur albumin e tij të...

Rihanna i jep këshilla mbi dashurinë një fansi

Fansi i këngëtares së shumë hiteve, Rihanna ka kërkuar këshillë...

Intervistën e Lopez ndërpritet nga një puthje (VIDEO)

Derisa këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po jepte një intervistë,...

Kim dhe Kanye punësojnë surrogate për fëmijën e tretë

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë arritur një marrëveshje me...

Çfarë kapele ju duhen këtë verë?

Kapelet janë esenciale për një ditë vere. Jo vetëm që...

Ndahet nga jeta reperi i njohur

Reperi Prodigy i grupit “Mobb Deep” ka vdekur të martën...

Pastrimi i shtëpisë bashkë me fëmijët mund të jetë argëtues

Pastrimi i shtëpisë është një pikë e dobët për të...

RËNDOM TË ZGJEDHURA