Sulmuesi i Arsenalit, Olivier Giroud, është i hapur për një largim nga Arsenali gjatë kësaj vere.

Në anën tjetër, West Ham United, po synon të kapitalizojë nga kjo, duke bërë një ofertë prej 20 milionë funtesh për Giroud.

Skuadra e Bilic është e gatshme t’ia ofrojë një kontratë katër vjeçare dhe një pagë prej 100 mijë funtesh në javë.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here