Stoke City dhe Manchester United kanë publikuar formacionet e ndeshjes e cila fillon në ora 18.30 në kuadër të Premierligës

Xherdan Shaqiri do të luajë nga minuta e parë për Stoken në këtë takim.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here