Denis Suarez mund të rikthehet në Premier League.

Vecse jo më te Manchester City.

Ylli i ri i Barcelonës, i ka treguar Arsenalit se është i gatshëm që të kalojë në radhët e tyre, shkruan AS, përcjell Klan Kosova.

Spanjolli ka dështuar që të paraqitet rregullisht në Camp Nou prej kur aty kaloi nga City.

Për të interesim kanë shfaqur edhe Chelsea dhe Valencia, por që duket se fitimtar në këtë garë kanë dalë topçinjtë.