TË FUNDIT

Spotify mbërrin në Windows Store në formën e një aplikacioni universal

Me debutimin e Windows 10 S, i cili kufizon instalimin e aplikacioneve vetëm...

Samsung Electronics përforcon portofolin e fuqishëmTizen 3.0 të prezantimit Smart Signage

Samsung Electronics Co., Ltd. njoftoi sot në InfoComm 2017 se ndërfaqja e saj...

EYA Game Jam 3.0: Mendimi kreativ kërkon impaktin në shoqëri përmes...

Edicioni i tretë i European Youth Awards Game Jam ka trokitur. Nga 30...

EYA Game Jam 3.0: Mendimit kreativ kërkon impaktin në shoqëri përmes...

Edicioni i tretë i European Youth Awards Game Jam ka trokitur. Nga 30...

Ja sesi të mësoni kohën kur është lexuar mesazhi që keni...

Është shumë e lehtë të mësoni kur dikush ka lexuar mesazhin e dërguar...

Google përfshin vendet e lira të punës në rezultatet e kërkimit

Kërkimi i një vendi të lirë pune është edhe më i lehtë nga...

Nokia inkorporon Withings brenda kompanisë, lançon dy produkte dixhitale shëndeti

Nokia prezantoi ditën e sotme dy produkte të reja të cilat shënojnë në...

Disa amerikanë mendojnë që qumështi i qokolatës vjen nga lopët bojëkafe

Shumë njerëz, po del që nuk e kuptojnë se si...

Google premton masa ndaj videove ekstremiste në YouTube

Google thotë se do t’i avancojë përpjekjet e veta që...

Ju prezantojmë me imazhin e parë të plotë të OnePlus 5

Pas publikimesh të vazhdueshme edhe nga vetë ekzekutivi i kompanisë, telefoni më i...

Ky aplikacion përdor inteligjencën artificiale për të menaxhuar postën tuaj elektronike

Çdo ditë në postën tonë elektronike marrim dhjetëra pse jo edhe qindra e-mail-e....

LG prezanton G6 Plus: 6GB RAM dhe 128GB memorje të brendshme

LG sapo prezantoi një version të ri dhe më të fuqishëm të G6-ës....

MOTI

Pristina, Kosovo
scattered clouds
27 ° C
27 °
27 °
32%
4.6kmh
40%
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
28 °
Tue
29 °
Wed
30 °

MË TË LEXUARAT

RËNDOM TË ZGJEDHURA