Lajmet për dëshirën e Cristiano Ronaldo që të largohet nga Real Madrid ka krijuar presion te përkrahësit e klubit pasi nuk duan ta lënë të largohet.

Në një sondazh me 7 mijë e 500 tifozë, 81 për qind e tyre janë përgjigjur me ‘Jo’ në pyetjen: A është i kuptueshëm zemërimi i Ronalso-s?

Lajmi se Ronaldo nuk ka paguar taksa në Spanjë, ka ngjallur sipas raportimeve dëshirën për tu larguar.

Por që tifozët e Los Blancos besojnë se portugezi nuk do të largohet.
Këtë e lidhin me faktin se këso thashetheme ka pasur edhe dy raste më parë kur Ronaldo është përfolur për tu larguar dhe në fund ka vazhduar kontratën.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here