Taylor Swift, ishte kritikuar rëndë nga mediat dhe fansa e saj që menjëherë pas ndarjes nga Calvin Harris, kishte filluar lidhjen me Tom Hiddleston.

Por si duket aktori britanik që nuk ka shumë kohë që është ndarë nga Swift, po i ndjek hapat e saj, transemeton Klan Kosova.

Ylli i filmit “The Night Manager” të dielën mbrëma në ndarjen e çmimeve Emmy është parë shumë i afërt me aktoren Priyanka Chopra.

Sipas revistës E!News, dëshmitarët janë shprehur se dyshja ishin shumë të afërt edhe pas festës.

Actor Tom Hiddleston (L) and actress Priyanka Chopra speak onstage

Priyanka Chopra and Tom Hiddleston, 68th Primetime Emmy Awards, Show, Los Angeles

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here