Atletico Madrid ka zgjatur kontratat me Koke dhe Antoine Griezmann, dhe tani ka kthyer vëmendjen kah Fernando Torres.

Sulmuesi spanjoll pritet që ta vë nënshkrimin në një zgjatje kontrate njëvjeçare në marrëveshjen e tij aktuale, e që kjo pritet të ndodhë në ditët në vijim.

Torres ka pranuar oferta që përfshinin parë të madhe, për të luajtur për skuadrën meksikane, Queretaro, e cila ishte e gatshme që t’ia ofronte atij 12 milionë euro për stinor.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here