Dy skuadrat e mëdha angleze janë të interesuara për të transferuar sulmuesin e talentuar argjentinas të Zonjës së Vjetër

Manchester United dhe Chelsea kanë treguar interesim për transferimin e sulmuesit të Juventus, Paulo Dybala.

United besohet se ka humbur rastin për të transferuar Antoine Griezmann për shkak të ndalesës së transferimeve për Atletico Madrid.

Nga ana tjetër, Chelsea është e shqetësuar se Eden Hazard mund të largohet drejt Real Madrid dhe argjentinasi shihet si mundësi e mirë.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here