Dy gjigantët e Europës janë duke e monitoruar me kujdes situatën e Gomes, me synimin për ta transferuar gjatë afatit kalimtar veror

Manchester United dhe Juventus janë duke e përcjellur me kujdes situatën e mesfushorit të Barcelona, Andre Gomes.

Gomes pati një edicion debutues goxha të zorshëm tek Bracelona dhe portugezi është i lidhur me një largim nga Camp Nou.

Barcelona raportohet se kërkon rreth 35 milionë euro për të, aq sa pati paguar për ta blerë nga Valencia.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here