Manchester United është i gatshëm t’ia ofrojë Real Madridit 210 milionë + David De Gean për Cristiano Ronaldon dhe Alvaro Moratan, gjithmonë sipas gazetës italiane Tuttosport.

Ky transferim potencial do të ndikonte edhe në të ardhmen e gardianit të portës së Milan, Gianluigi Donnarumma.

Titulli i Tuttosport thotë se “propozimi i çmendur i Manchester United për Ronaldon dhe Moratën (210 milionë euro plus De Gea) e largon Donnarumma-n nga Real Madrid”.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here