Vajzat e familjes Kardashian/Jenner e kanë dëshmuar se një ekip i mirë i grimerëve dhe parukierëve bën fuqinë. Pa make-up, ato duken njerëz krejtësisht ndryshe .

Pa konturimin e fytyrës dhe pa qerpikë artificialë, kjo familje duket, nëse mund të themi, normale?!

Më poshtë ju sjellim fotografi se si këto bukuroshe duken kur janë dhe nuk janë të grimuara.

Kim Kardashian

Kim Kardashian Makeup

Kylie Jenner

Kylie Jenner Makeup 2

Khloé Kardashian

Khloe Kardashian Makeup

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian Makeup

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner Makeup

Kris Jenner

Kris Jenner Makeup

Kendall Jenner

Kendall Jenner Makeup

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here