Kili ka shënuar fitore prej 2:0 ndaj Kamerunit në ndeshjen e vlefshme për Grupin B në kuadër të Kupës së Kondederatave.

Vidal dhe Vargas shënuan për Kilin në minutat 81 dhe 90+1.

Me këtë fitore, Kili tani kryeson në grupin B, ndonëse Gjermania dhe Australia ende nuk e kanë zhvilluar ndeshjen mes tyre.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here