Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Dhurata Dora dhe Lumi B .

Kënga është “Remake” i këngës “Simpatia” të cilën e këndojnë Edona Llallodhi dhe Memli Krasniqi.

Teksti është shkruar nga reperi teksa për klipin është përkujdesur produksioni Max.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here