Taulant Xhaka ishte ndër më të mirët në fushë për Baselin, ndaj Manchester Unitedit.

Baseli i Taulant Xhakës u mposht me rezultat të thellë 3:0 nga Manchester Unitedi në “Old Trafford”, përcjell VECLAJME.com

Por, mesfushori shqiptar ishte lojtari më i miri në fushë për Baselin, duke marrë notën 7.3, së bashku me sulmuesin Elyonoussi, vlerësimi më i lartë në këtë takim për një lojtar të Baselit.

Kurse, te Manchester Unitedi (dhe lojtari më i mirë në këtë takim) ishte Ashley Young, me notë 8.1

Më poshtë keni notat e të gjithë futbollistëve nga ky takim. /VECLAJME.com/

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here