van Rakitic pritet të jetë i gatshëm për Barcelonën në ndeshjen ndaj Juventusit

Mesfushori kroat, Ivan Rakitic ka një lajm të mirë për trajnerin spanjoll, Ernesto Valverde dhe tifozët e skuadrës.

Rakitic ka stërvitur së bashku me skuadrën, dhe pritet të jetë i gatshëm për Barcelonën në ndeshjen ndaj Juventusit, e cila luhet të martën në kaudër të Ligës së Kampioneve.

Kroati, i cili u kënduar në ndeshjen mes Kroacisë dhe Kosovës, pritet të pushoj në ndeshjen e së shtunës ndaj Espanyolit, në mënyrë që ndaj Juvetnusit të jetë i gatshëm.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here