Kandidati për deputet nga radhët e NISMA-s, Milaim Zeka, ka thënë se në koalicion me PDK-AAK dhe NISMA-n do të shkojnë Lidhja Demokratike e Kosovës.

“Mendoj që në koalicion me PAN do të jetë LDK”, tha Zeka në Info Magazine të Klan Kosovës.

Ndërsa zyrtarët e LDK-së janë shprehur të bindur se nuk do të bashkohen edhe një herë me Partinë Demokratike të Kosovës.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here