SHËNDETËSI

SHËNDETËSI

Vdes kardiologu i QKUK-së Sami Gjoka 

12:38, 31 Mars 2020 Ka ndërruar jetë kardiologu invaziv i QKUK-së, Dr. Sami Gjoka. I ndjeri ishte në gjendje të rëndë shëndetësore nga dita e djeshme dhe pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor të Klinikës së Anestezionit, nuk ka arritur t’i bëjë ballë gjendjes së rënduar,…

SHËNDETËSI

128 vdekje të tjera në Gjermani 

8:55, 31 Mars 2020 Gjermania ka raportuar 128 vdekje të tjera dhe 4,615 raste të konfirmuara të koronavirusit që nga e hëna. Kështu raporton Reuters duke cituar shifrat nga Instituti Robert Koch, agjencia gjermane e shëndetit publik. Kjo çon numrin e përgjithshëm të rasteve atje…

WordPress Theme built by Shufflehound. Të drejtat e rezervuara, VECLAJME.com © 2020