Stay connected

Trending News

SPORT

Gjigantët e Madridit luftojnë për Alonson 

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të luftojnë për transferimin e mbrojtësit të krahut, Marcos Alonso, pohon AS. Klubet madrilene besojnë se mund ta sjellin futbollistin e Chelsea-s për një shumë prej rreth 30 milionë eurosh. Alonso ka dy vjet që është në “Stamford Bridge”,…