Stay connected

Trending News

INTERESANTE

Kurorëzohet mbreti i Bangkokut (VIDEO) 

Mijëra tajlandezë bashkë më turistë që ndodhën në Bangkok, u mblodhën përreth lumit Chao Phraya për të parë nga afër ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Maha Vajiralongkorn. Të veshur me këtë ngjyrë, prijësi dhe mbretëresha Suthida, u vendosën në një barkë shekullore, të dekoruar me…