Stay connected

Trending News

KULTURË

Avengers 4 sjell trailerin e ri (VIDEO) 

Fansat e Universit Marvel, Avengers dhe filmave me superheronj në përgjithësi kishin pritur për këtë moment që në momentin kur dolën nga shfaqja e Avengers Infinity War në kinema dhe më në fund ja ku është, trailer i parë i Avengers ENDGAME. Në një lëvizje…