SHOWBIZ

Rrugët e Transilvanisë nga lart (FOTO) 

Calin – fotografi që jeton në Rumani, ka bërë një projekt ajror të rrugëve të Transilvanisë. Nuk ka shumë autostrada në Rumani, por rrugët që çojnë brenda dhe jashtë Transilvanisë janë të mrekullueshme për çdo shofer, transmeton Klan Kosova. Fotografi i ka dokumentuar këto rrugë…

SHOWBIZ

Kuptimi i vërtetë i Pashkëve (FOTO) 

Fotografja me bazë në Teksas, Amanda Cortez, filloi një projekt personal një vit më parë me fëmijët e saj duke iu mësuar atyre kuptimin e vërtetë të Pashkëve, transmeton Klan Kosova. Më shumë foto u shtuan këtë vit me fëmijë të tjerë. Nuk ka të…

SHOWBIZ

Stiloni flokët si princeshë (VIDEO) 

Çdo vajzë ka ëndërruar dukjet e princeshave nga përrallat e preferuara. Ndonëse keni kaluar fëmijërinë ajo dëshire nuk zhduket dhe aq lehtë. E çfarë ka për të mos u pëlqyer tek princeshat? Fustane tejet të bukura, aksesorë përplot shkëlqim dhe flokë fantastike. Që të realizoni…

WordPress Theme built by Shufflehound. Të drejtat e rezervuara, VECLAJME.com © 2020