Stay connected

Trending News

SPORT

Christian Eriksen i Interit deri në vitin 2024 

Tani vjen dhe zyrtarizimi: Christian Erkisen është lojtar i Interit. Dhe mesfushori danez kreu vizitat mjekësore dhe shkrepi disa fotot me tifozët zikaltër, ndërsa sot në selinë qendrore të klubit hodhi të zezën mbi të bardhë. Nënshkroi një kontratë të vlefshme deri në vitin 2024,…

SPORT

Bournemouth – Arsenal, formacionet zyrtare 

Arsenal i shkon si mysafir Bounemouth sonte për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të FA Cup. Për këtë takim që nis nga ora 21:00 sapo janë bërë publik formacionet zyrtare, transmeton Klan Kosova. Formacionet e plota si dhe rezervistët e të dy skuadrave i gjeni…