SPORT

Milan – Inter, formacionet 

Një prej derbive më të mëdhenj të qytetit në botën e futbollit, por ndoshta edhe jashtë këtij konstrukti pritet të rezultojë në 90 minuta që do të prodhojnë futboll të bukur në Serie A Milan dhe Inter do të përballen në kuadër të xhiros së…

SPORT

Real i pavendosur për Hazard 

Të Bardhët janë duke e rishtqyrtuar bërjen e ofertës për belgun, i cili shihej si transfer i madh gjatë verës, për shkak të rënies së tij në formë javëve të fundit Real Madrid është duke e trajtuar me rezervë bërjen e një oferte gjatë afatit…

SPORT

Barcelona – Roma, formacionet 

Skuadra spanjolle pret gjigantin italian në një sfidë që pritet të prodhojë futbollit të bukur, në garën më elitare të futbollit europian për klube Barcelona dhe Roma do të përballen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, në një ndeshje ku skuadra vendase shihet si favorit….

SPORT

Liverpool – Man City, formacionet 

Dy gjigantët e Premierligës do të përballet në një sfidë që pritet të prodhojë futbollit të bukur, në garën më elitare të futbollit europian për klube Liverpool dhe Manchester City do të përballen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, në një ndeshje ku skuadra mysafire…

WordPress Theme built by Shufflehound. Të drejtat e rezervuara, VECLAJME.com © 2020