SPORT

“Skuqet” Dybala (VIDEO) 

Sikur për t’ia përkeqësuar edhe më shumë situatën Juventusit në ndeshjen ndaj Real Madridit, Paulo Dybala është ndëshkuar me karton të kuq. Argjentinasi u ndëshkua në minutën e 66-të me kartonin e tij të dytë të verdhë. Juventusi aktualisht po humb me rezultat 0:3 nga…

SPORT

PSG vëzhgon Malcom 

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain, Antero Henrique, po e përcjellë nga afër situatën e Malcom te Bordeaux, sipas France Football. Ai pritet që të largohet nga Bordeaux në fund të stinorit, me ekipe si Arsenali, Bayern Munchen-i, Manchester United dhe Tottenham Hotspur – që të…

SPORT

Barcelona gjen zëvendësimin e Umtitit? 

Barcelona po e konsideron transferimin e mbrojtësit të Sevillës, Clement Lenglet, sipas raportimeve të Sport. Katalunasit do ta ndërmarrin këtë aksion në rast se Samuel Umtiti largohet nga Camp Nou. E ardhmja e tij te lideri i La Ligës është e paqartë, përderisa edhe Djajtë…

SPORT

Pochettinos do t’i rritet paga 

Tottenahm Hotspur po planifikon që t’ia rrisë pagën Mauricio Pochettinos në mënyrë që ta mbajë larg interesimin e Real Madridit për të ,raporton The Daily Telegraph. Argjentinasi, sipas marrëveshjes së re, pritet që të përfitojë 8.5 milionë funte në vit. Pochettino, që raportohet se ka…

WordPress Theme built by Shufflehound. Të drejtat e rezervuara, VECLAJME.com © 2020