SPORT

Bundesliga rikthehet më 16 maj 

14:48, 7 Maj 2020 Bundesliga do të rikthehet të shtunën më 16 maj dhe është liga e parë që po i rinisë ndeshjet pas bllokimit për shkak të pandemisë Covid-19. Njëra nga ndeshjet e ditës së rinisjes do të jetë derbi në mes të Schalke…

SPORT

Arsenali do të riun e Bayern Munchen 

13:00, 6 Maj 2020 Mesfushori i Bayern Munchen, Angelo Stiller, është caku më i ri i gjigantit të Premier Ligës, Arsenalit, sipas raportimeve nga Bild. Topçinjtë kanë qenë në kontakt me kampionët e Bundesligës që ta diskutojnë disponueshmërinë e 19 vjeçarit në afatin kalimtar veror….

WordPress Theme built by Shufflehound. Të drejtat e rezervuara, VECLAJME.com © 2020