Stay connected

Trending News

LAJME

LAJME

Përfundon takimi VV – LDK me Ambasadorët 

Ka përfunduar takimi disaorësh mes palës ndërkombëtare dhe palës së subjekteve negociatore për koalicion LVV e LDK. Me kërkesë të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ambasadorët e shteteve të QUINT-it morën pjesë në takimin me kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, njofton…

LAJME

Vazhdon takimi VV-LDK me Ambasadorët 

Takimi disaorësh mes palës së diplomacisë ndërkombëtare dhe palës së subjekteve negociatore për koalicion LVV e LDK, është ende duke vazhduar. Ky takim mes të dyja palëve po mbahet në katin e dytë të Parlamentit të Kosovës. Ambasadorët e shteteve të QUINT-it në takimin e…

Loading