Gazetari Milot Hasimja sjell storien për veturën elektrike të krijuar nga të rinjtë e BONEVET – Gjakova.

Se si u krijua dhe cilat janë specifikat e kësaj veture e kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Ora 7 – Vetura elektrike krijuar nga BONEVET – Gjakova – Klan Kosova

Ora 7 – Vetura elektrike krijuar nga BONEVET – Gjakova – Klan Kosova Mëngjesi i ditës së sotme zbardhi në Gjakovë. Është gazetari Milot Hasimja, ai i cili ju sjell storien për veturën elektrike e krijuar nga të rinjtë e BONEVET – Gjakova. Se si u krijua dhe cilat janë specifikat e kësaj veture ju tregojmë përmes stories.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Mardi 10 septembre 2019